-

 

 

 

Brak wtyczki Macromedia Flash Player ver.7
Czy chcesz pobrać tę wtyczkę teraz?

JUZ W SOBOTE (14.11.2015) - NAJWIEKSZE WYDARZENIE TEGO ROKU, XVI URODZINY FANTAZJI! Z TEJ OKAZJI ZAPROSILISMY: JORRGUSA, LED ROBOT SHOW, A TAKZE DJ MARCA! NIKOGO NIE MOZE ZABRAKNAC!    ---- JUZ W SOBOTE (14.11.2015) - NAJWIEKSZE WYDARZENIE TEGO ROKU, XVI URODZINY FANTAZJI! Z TEJ OKAZJI ZAPROSILISMY: JORRGUSA, LED ROBOT SHOW, A TAKZE DJ MARCA! NIKOGO NIE MOZE ZABRAKNAC!   ----- JUZ W SOBOTE (14.11.2015) - NAJWIEKSZE WYDARZENIE TEGO ROKU, XVI URODZINY FANTAZJI! Z TEJ OKAZJI ZAPROSILISMY: JORRGUSA, LED ROBOT SHOW, A TAKZE DJ MARCA! NIKOGO NIE MOZE ZABRAKNAC!
Dyskoteka Fantazja Nasi Dj`e Regulamin

 

 

Słówko o klubie.

 

Fantazja w Jaświłach (50km od Białegostoku) to jedna z najlepszych i największych dyskotek w Polsce Północno-Wschodniej.

Goście mogą bawić się na trzech dużych, świetnie urządzonych salach. Na sali tanecznej, na której w każdą sobotę odbywają sie koncerty gwiazd polskiej sceny tanecznej i disco polo, dodatkowo imprezę nakręca Nasz zwariowany rezydent - MURAS.
Na sali klubowej imprezę w rytm najnowszych brzmnień nakręcaja rezydenci DJ SEVICZ oraz MR WHOOO, zapraszając do tego znanych DJów robią nieziemskie show! Gdy rozpoczyna się sezon wakacyjny wspaniałą zabawę na sali letniej gwarantuje DJ DIRTY SILENCE.

Fantazja to nie tylko dyskoteka, ale przede wszystkim miejsce w którym będziecie mogli się zabawić w wyjątkowym klimacie i nabyć niepowtarzalne wspomnienia.
Nad bezpieczeństwem Naszych gości czuwa sztab profesjonalnie przeszkolonych pracowników ochrony. Cały kompleks dyskoteki i przyległe parkingi monitorowane są 24h.

Gramy w każdą sobotę i święta od 20 do 4 rano!!!